Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ahojky :-)

Jak jistě všichni dobře víte, tyto stránky byly téměř půl roku z technických důvodů pozastavené, místo nich jsem založila stránky www.stmivani.svetu.cz.

Protože jsem vyhrála nějakou soutěž, která mi zdarma poskytla na rok placený hosting na tyto stránky, rozodla jsem se, že zkusím www.stmivani.estranky.cz opět zprovoznit.

Stále sem chodíte v celkem hojném počtu, a proto si myslím, že se to určitě vyplatí.
Ale určitě byste měli vědět, že tyhle stránky pro mě budou "ty druhé". Během toho půlroku, kdy jsem se věnovala stránkách na www.svetu.cz jsem si ty druhé stránky oblíbila, zvykla jsem si na všechny výhody při jejich dělání, které mi tady vždycky chyběly atd. Když nebudu mít čas, těmhle stránkám se pravděpodobně nebudu věnovat tolik, jako těm druhým a články sem budu dávat opravdu jen ty nejdůležitější! Kompletní přehled novinek najdete jenom tam.

Doufám, že když jsem se rozhodla zprovoznit tyto stránky, že tím nepřijdu o čtenáře mých druhých stránek. Strašně by mě to mrzelo, protože tamty stránky já mám strašně ráda a dost mi na nich záleží.

Budu se snažit aspoň maličko dohnat to, co tady chybí za ten půlrok, ale především se budu věnovat aktuálním novinkám. Ty starší sem budu přidávat postupně, ale bude těch článků málo. Přidám sem jen takové informace, které by tady, jakožto na stránkách o Stmívání, rozhodně neměly chybět!

Doufám, že jsem vám zprovozněním těchto stránek vyšla aspoň trochu vstříc a že se vám tady bude líbit. Případné dotazy pište do komentářů.

Lucka :-)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář